Тримаємо енергетичний фронт!

11 лист. 2022
Починаючи з 2008 року, щоразу 11 листопада відзначається МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ. Для України це наразі дуже актуальна тема, адже національна енергетична система переживає складні часи.

З метою привернути увагу спільноти закладу до раціонального використання ресурсів та розвитку відновлювальних джерел енергії  проведено медіамесендж  “Допоможемо енергетикам”, відеоблок “Абетка енергозбереження”, родзинкою якого став навчальний мультфільм “Добре світло”, який можна переглянути за потреби за посиланням

Також для дітей та батьків запущено інформаційну листівку “Як економити електроенергію”, а учнівським урядом ініційовано фотоакцію “Я за енергозбереження, приєднуйся й ти!”.  Проведені заходи дали можливість ще раз наголосити на важливих тезах про те, що ми часто витрачаємо енергоресурси бездумно і їх залишається все менше, що найпростіші та елементарні заходи енергозбереження доступні кожному і можуть бути застосовані в побуті майже повсюди, що економія енергії дозволяє суттєво знизити забруднення навколишнього середовища, зокрема, водних ресурсів.

Економити сьогодні –  це не просто примха, а життєва необхідність!

Тримаємо енергетичний фронт!