“Активна осінь Дніпропетровщини”

25 жовт. 2022
Вчителі фізичної культури закладів освіти Губиниської селищної приєдналися до заходу “Активна осінь Дніпропетровщини” і протягом осінніх місяців проводять зі своїми учнями різноманітні спортивні змагання.

Цьогорічну осінь учні України проводять не за шкільними партами, а за домашніми комп'ютерами, тож фізична активність майже на нулі.   Займаючись спортом,  молоде покоління зберігає своє здоров'я і формує міцний характер та волю.

Заради здорового способу життя  школярів у Вільненському ліцеї вчителькою фізкультури Литвин К.О. проведено  ряд заходів: з учнями 4 класу - гра-змагання "Футбол, звичайно, добра справа - для молодих людей забава", з дітками 2 і 3 класів створено фотоколаж  "В майбутнє здоровим" та корисний калейдоскоп  спортивних порад "Я – моє здоров'я – моє життя". З учнями середніх і старших класів - урок-поєдинок “Майстри спорту”, ранковий челендж  “Доброго ранку, молодь!”, брейн-ринг  “Спортивне сузір'я України”.

Учні 5 – 9 класів Хащівської гімназії – вчитель Тумаков О.С. - були учасниками спортивного челенджу “Здоровий спосіб життя”, який подарував заряд бадьорості та позитивних емоцій нашим майбутнім спортсменам.

В Миколаївському ліцеї нашої громади набирають обертів фізкультурно-спортивні заходи: вчителем фізкультури Комликом М.М. проведено змагання “Першість ліцею з тенісу”, відбулись спортивні змагання “Нащадки козацької слави”.

В навчально-тренувальних групах з видів спорту (футбол, греко-римська боротьба, волейбол, пауерліфтинг) ДЮСШ - директор Зуєв В.М. - проведені тренування із загальної та спеціальної фізичної підготовки під гаслом “Активна осінь Дніпропетровщини”.