Ми - учасники національного проєкту “Безпечна країна”

20 жовт. 2022
Наразі в Україні триває щорічний V Всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт в рамках національного проєкту “Безпечна країна”

V Всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт в рамках національного проєкту Безпечна країна спрямований на привернення уваги підростаючого покоління до основних складових безпеки життя, дотримання безпечних правил та норм поведінки в суспільстві, розвиток безпечного освітнього середовища, виховання усвідомленої та соціальної відповідальної молоді,  а також формування творчих здібностей підростаючого покоління, створення дітьми та молоддю соціальної реклами “Безпечна країна очима дітей”. Наші активісти, члени учнівського уряду, учні 9 класу Марченков Сергій та Козельська Катерина взяли в ньому участь за темою “Молодь за безпеку дорожнього руху”. Своє бачення проблематики втілили у невеличку соціальну рекламу під гаслом “Я за безпеку дорожнього руху! Приєднуйся й ти”, спрямовану на популяризацію носіння світлоповертальних елементів, та завантажили на голосування. Тож чекаємо початку голосування. І прохаємо підтримати наших учасників вподобайкою за посиланням https://dopomogadtp.com/molod_za_bezpeku_2022_photo/?contest=photo-detail&photo_id=62105 !