Ресурсна кімната - нова можливість створити безпечне та комфортне освітнє середовище для дітей з особливими світніми потребами.

6 січ. 2022
Облаштування таких спеціальних сучасних кімнат є необхідністю для якісного впровадження інклюзивної освіти

Актуальність проблеми інклюзивної освіти пов’язана, насамперед, з тим, що число дітей, які потребують корекційного супроводу, неухильно росте. Щоб зробити навчання дітей з особливими освітніми потребами максимально доступним, у Губиниському ліцеї  днями облаштовано  ресурсну кімнату.

Ресурсна кімната – додатковий інструмент для адаптації психологічного та фізичного здоров’я дітей з особливими освітніми потребами,  що  дозволяє емоційно розвантажити дитину, зняти нервове збудження, знизити рівень тривожності, активізувати мозкову діяльність, займатися зі спеціалістом в індивідуальному порядку. Тут є навчальна, соціально-побутова, ігрова зони та зона відпочинку.

Кімната оснащена мультимедійним обладнанням. З'явилися зручні, розвивальні меблі,

а саме: дитячий ігровий набір "Круглий стіл", стіл для пісочної анімації, доріжка ізміні дисків,стіл для роботи з конструктором демонстраційний (трансформер 2 в 1), дитячий модульний диван "Затишок" та інше.