6 грудня День Захисника Вітчизни

6 груд. 2021
Збройні сили України – наша міць і гордість

В закладах освіти проведені заходи до Дня Збройних Сил України з метою гідного відзначення свята, вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу та виховання у дітей глибоких патріотичних почуттів.

У Вільненському ліцеї проведені  єдина тематична година спілкування “Збройні Сили України – від минулого до сьогодення”, вчителем предмету Захист України Литвин Катериною Олегівною - тематичні уроки про історію створення Української армії та військово-спортивні змагання серед старшокласників “Майбутні захисники України”. Також здобувачі освіти взяли участь в обласній акції “Зроби подарунок військовослужбовцю” в рамках Всеукраїнського фестивалю мистецтв “Військові обереги від Святого Миколая”, Всеукраїнському військово-спортивному челенджі “Ну-мо хлопці! Йой, дівчатка!” і всі разом організували книжкову виставку “Збройні сили України – наша міць і гордість”.

Бібліотекарем Попасненської гімназії- Решетовою Галиною Володимирівною було проведено виховну годину для учнів 10-11 класів на тему:"Сила нескорених". Цікаві привітання від дівчаток, розгадування кросвордів, вікторина, тепла атмосфера- все це створювало святковий настрій.