1 черв. 2020
Нехай же стане Днем дитини у всьому Світі кожен день!

Щорічно 1  червня в Україні і світі відзначається радісне і веселе дитяче свято  - Міжнародний день захисту дітей - свято нашої надії на майбутнє, свято наших найулюбленіших і найкращих дітей. Свято заснували ще в далекому в 1949 році у Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок з однією метою – захистити малюків планети.

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини. Кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, яке формується в сьогоденні.

Тож щоб у пам’яті дітей залишались тільки приємні спогади цього літнього святкового дня, не зважаючи на карантин,  для здобувачів освіти нашого закладу була проведена  віртуальна галерея дитячих творчих робіт «Веселкові барви дитинства». Кожен бажаючий створив свій власний шедевр – малюнок, аплікацію, поробку - і поділився фото з іншими учасниками. Яскраві та неповторні роботи наших дітей надихають і дарують незабутні хвилини радості.

І сьогодні з нагоди свята увесь дорослий колектив  закладу вітає  вас і бажає: НЕХАЙ роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього, зичимо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

ЗДОРОВ’Я вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, щастя та удачі на життєвих дорогах!

Вільненський навчально-виховний комплекс

Попасненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів