ІНФОРМАЦІЯ про проведення заходів, присвячених Дню охорони праці в закладах освіти Новомосковського району у 2018 році

3 трав. 2018
На виконання наказу відділу освіти № 199-з від 11.04.2018 «Про організацію проведення Тижня охорони праці та Дня охорони праці в навчальних закладах району» з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та навчання, спрямованих на формування культури охорони праці майбутніх працівників, в період з 23 по 27 квітня 2018 року в закладах освіти був проведений Тиждень охорони праці та єдиний День охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління». В рамках Тижня охорони праці вжиті профілактичні заходи щодо підвищення правової обізнаності молоді щодо ризиків для молодих працівників на виробництві.

У всіх школах 27 квітня 2018 року проведено Єдиний урок з охорони праці з учнями та вихованцями. Із залученням школярів різних вікових категорій проведені спортивні змагання, підготовані тематичні виставки-презентації, проведені конкурси дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей», тренінги, семінари, дебати. Також в закладах освіти поновлені куточки, присвячені Дню охорони праці, проведені конкурси на краще робоче місце.

Відповідно тематики тижня були проведені заходи: година спілкування для учнів 9-11 класів «Законодавчі норми використання дитячої праці в Україні» у Спаській ЗОШ I-III ступенів, інформаційний калейдоскоп «Світ професій. Безпечна праця – гарант успішного життя» у Вільненському НВК, анкетування учнів 9 класу Губиниської ЗОШ I-III ступенів №2 «Як я знаю Кодекс Законів про працю?», одноденний туристичний похід « Захищене і здорове покоління» у Василівському НВК,    створення колажу “Культура і безпека праці за моєю майбутньою професією” у Голубівській ЗОШ I-III ступенів.

Заходи, проведені у Гвардійській ЗОШ I-III ступенів, Вільненському НВК, Спаській ЗОШ I-III ступенів, Губиниській ЗОШ I-III ступенів №1, Левенцівській ЗОШ I-III ступенів, Знаменівському НВК, Перещепинській ЗОШ I-III ступенів №1, Перещепинській ЗОШ I-III ступенів №2, Миколаївській ЗОШ, Орлівщинській ЗОШ I-III ступенів, охоплювали майже всі питання охорони праці, перевірялися документація та робочі місця, проводилася робота з педагогічним та учнівським колективами та батьківською громадськістю.

За наслідками проведення заходу по відділу освіти видано наказ № 243-з від 03.05.18 «Про підсумки проведення Тижня охорони праці та Дня охорони праці в навчальних закладах району», в якому проаналізовані проведені заходи закладам освіти, надані рекомендації з організації роботи з питань охорони праці.