День Довкілля – ранок планети Земля!

21 квіт. 2018
21 квітня відзначається Всеукраїнський День навколишнього середовища (День Довкілля). З метою формування бережного ставлення до навколиш нього середовища учні та всі працівники Перещепинської ЗОШ І-ІІІст№1 активно включилися до цієї надзвичайно важливої місії. Учні початкової школи збирали гілочки та підмітали подвір’я, старшокласники обкопували дерева, насаджували клумби, готували до робочого стану пришкільний спортивний майданчик.

День Довкілля – ранок планети Земля!

21 квітня  відзначається Всеукраїнський День навколишнього середовища (День Довкілля). З метою формування бережного ставлення до навколиш нього середовища учні та всі працівники Перещепинської ЗОШ І-ІІІст№1 активно включилися до цієї надзвичайно важливої місії. Учні початкової школи збирали гілочки та підмітали подвір’я, старшокласники обкопували дерева, насаджували клумби, готували до робочого стану пришкільний спортивний майданчик.

Напередодні 21 квітня та саме в цей день  в щколі було проведено операції «Чистодвір», «Сад», «Школярик», «Клумба» та інші. Всього взяли участь у проведенні Дня навколишнього середовища 500 учнів школи та 68 працівників.

Прибрано 2,5 га пришкільної території та 3 га стадіону «Школярик», який знаходиться за межами школи.

Оброблено пришкільний фруктовий молодий  сад 72 дерева (яблуні, груші,вишні).

На пристосованій пришкільній  ділянці (0,6 га) висаджено багаторічні та однорічні квітучі рослини, оброблені ділянки з висадженими багаторічними лікарськими рослинами.

Хай квітне  наше Перещепине, хай оживає Земля!

Заступник директора школи з ВР Плахотіна Л.В.