День довкілля Соколівська ЗОШ І-ІІ ступенів

19 квіт. 2018
Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

Багато з того, що нас оточує, залежить від нас самих. Чисті вулиці і парки, території наших будинків — це те, на що ми можемо впливати. Кажуть, що чисто не там, де часто прибирають, а там, де не смітять...З кожним роком проблема збереження довкілля стає все більш актуальною. З метою виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, у Соколівській ЗОШ І-ІІ ступенів Новомосковської районної ради Дніпропетровської області було організовано та проведено День довкілля. З лопатами та граблями 13 квітня відзначала цей день уся шкільна громада. Учні разом з учителями прибирали територію свого навчального закладу від минулорічного листя, сухої трави, сміття, наводили лад на клумбах.

Тепер залишається кожному учню підтримувати цю красу, оберігати та доглядати за квітами та деревами. Ми впевнені, що такі вчинки дітей є закликом до всіх жителів нашого села — зробити його квітучим, зеленим, привабливим, щоб наступним поколінням було чим пишатися. Всі учасники екологічної акції працювали дуже добре. Результатом їх спільних зусиль стала чиста, причепурена територія рідної школи! Дякуємо всім, хто працював.