Душа і гордість нації – рідна державна мова

23 квіт. 2018
Заходи до Року державної мови, які проведені у Вільненському НВК

У рамках відзначення  Року державної мови  в 11 класі в  КЗ «Вільненський НВК «Школа-дошкільний заклад» проведено ряд заходів. Поглибити  знання  про українську мову, показати її красу, мелодійність та багатство за допомогою поетичного слова,  розвивати мовлення, викликати бажання любити рідну мову, свій народ, землю мали нагоду випускники НВК під час конкурсу  ораторів  «Рідна мова – скарб у слові». Старшокласники   презентували власні твори з теми, відгадували мовні загадки жарти разом із заступником з виховної роботи Макаровою Оленою Сергіївною. Особливою емоційністю та художнім багатством вирізнявся виступ учениці 11 класу Бурянової Владислави, яка і стала переможницею конкурсу.

Книжкова виставка «Лексикографія – наука про словники», яку підготувала бібліотекар  НВК Шерстюк Лідія Іванівна, була створена з різних видів словників і  надала можливість розширити знання здобувачам освіти про результат праці лексикографів,  різновидність словників та їх практичне застосування.