Об’єктові тренування в Перещепинській ЗОШ І-ІІІ ст №1

17 квіт. 2018
17 квітня з нагоди проведення 20 квітня Єдиного дня ЦЗ в Перещепинській ЗОШ І-ІІІст№1 500 учнів та 65 працівників спільно з працівниками служби НС пройшли об’єктові тренування. Під час об’єктових тренувань всі учні та працівники школи відпрацювали маршрути евакуації на випадок надзвичайної ситуації, яка цього разу мала умовну назву «пожежа в електрощитовій».

Об’єктові тренування в Перещепинській ЗОШ І-ІІІ ст №1

17 квітня з нагоди проведення 20 квітня Єдиного дня ЦЗ в Перещепинській ЗОШ І-ІІІст№1  500 учнів  та 65 працівників  спільно з працівниками    служби НС   пройшли об’єктові  тренування. Під час об’єктових тренувань  всі учні та працівники школи відпрацювали  маршрути евакуації  на випадок надзвичайної ситуації, яка цього разу мала умовну назву «пожежа в електрощитовій».

Після проведеної евакуації всі учні школи  мали змогу побачити показові тренування   з  та гасіння пожежі, які пройшли  на території школи. Також школярів познайомили з  сучасним обладнанням  та одягом пожежників. Старшокласники приміряли  обладнання  та комплект  спецодягу на собі, спробували  при такому навантаженні виконати декілька спортивних вправ: присідання, віджимання, біг у повному спорядженні.

Див. фото за посиланням https://photos.app.goo.gl/RTahHVUoDf5lq9hC3

Заступник начальника ЦЗ з евакуації Л.В.Плахотіна