То хто ж вони – гордість Новомосковщини?

30 бер. 2018
Діти — майбутнє будь-якої нації та держави. А школа є майстернею, де формується це майбутнє. І це добре усвідомлюють освітяни нашого району. Щодня вони докладають багато зусиль, щоб виплекати гідне покоління нашої держави. Свої знання, вміння педагоги щоденно передають вихованцям. Така кропітка робота освітян за постійної дієвої підтримки районної влади, батьківської громади дали закономірний результат:

сімнадцять призових місць у ІІІ (обласному) етапі всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2017 – 2018 навчальному році, друге місце в обласному етапі всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, друге місце в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, перше місце в обласному етапі всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Літературна творчість».

То хто ж вони – гордість Новомосковщини? Коваленко Артур, Комарин Юлія, Кириченко Михайло, Руденко Ольга, Деренкова Вікторія, Козинець Яніна, Дороганова Ада, Хайлов Денис, Пензєва Анастасія, Желюк Ангеліна, Циган Владислава, Демченко Валерія – ось імена тих, хто приніс у фонд досягнень нашого району призові місця. Давайте познайомимося з тими, хто виборов не одну перемогу.

Коваленко Артур – учень 9 класу Перещепинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, відповідальний і наполегливий, пройшов відбірково-тренувальні збори та увійшов до складу команди Дніпропетровської області, яка брала участь в завершальному етапі всеукраїнської олімпіади з історії в м.Чернігові, де посів друге місце, переможець обласного етапу всеукраїнської олімпіади з історії, друге місце обласного етапу всеукраїнської олімпіади з біології, третє місце обласного етапу всеукраїнських олімпіад з української мови і літератури,  третє місце обласного етапу всеукраїнської олімпіади з хімії.

Комарин Юлія – учениця 11 класу Хуторо-Губиниської ЗОШ І-ІІІ ст., талановита й цілеспрямована, творча особистість, має хист до поезії, брала участь в завершальних етапах Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

(чекаємо результатів,але впевнені, що й цього річ вони будуть, як завжди, успішними),  посіла треті місця  в обласному етапі всеукраїнських олімпіад з української мови і літератури, історії, правознавства, друге місце в обласному етапі всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, друге місце в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тарас Шевченка, перше місце в обласному етапі всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, в номінації «Літературна творчість».

Кириченко Михайло – учень 8 класу Орлівщинської ЗОШ І-ІІІ ст., активний , обдарований, захоплюється природничими науками, посів треті місця в обласному етапі всеукраїнських олімпіад з біології, хімії.

Пишаємося успіхами наших учнів та їх наставників-учителів: Городецької Л.В., Травецької Т.І., Білої О.О., Комарин О.І., Донич Р.В., Лаудіної Н.М., Левенець Н.В., Кравець Л.А., Альошиної Д.В., Ткаченко Т.О., Черевко Н.М., Малиновської Т.Г., Мельник Ю.О., Козинець В.В., Захарчич Л.Р. і бажаємо нових творчих злетів.