Край, в якому я живу

5 лют. 2018
Підсумки проведення І (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів „Край, в якому я живу” у 2017/2018 н.р. Нагородити грамотою Центру переможців І (обласного) туру конкурсу екскурсоводів 2017/2018 н.р. та направити їх до участі у Всеукраїнському турі конкурсу за ІІ місце (військово-історичний напрям): вихованців гуртка „Миротворець” музею „Слава Гвардійського” Гвардійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Новомосковського району, екскурсія „Слава Гвардійського”. Важливим є те, що в екскурсії представлена та детально описана не лише експозиція, яка присвячена історичним подіям ХХ століття, але й та, яка присвячена реаліям сьогодення. Екскурсія має великі можливості для реалізації пізнавального потенціалу, що сприяє формуванню системних знань учнів про історію Гвардійського. У музеї проходять зустрічі з воїнами, учасниками АТО, афганцями, чорнобильцями.

Завантажити результати конкурсу