"Зернятко надії"

31 січ. 2018
І районний дистанційний фестиваль дитячої творчості

Цілюща сила творчості

Кажуть доброта творить, відроджує і лікує. Кожен із нас у своєму внутрішньому світі має струмок чистоти, що дає нам духовну силу та силу творчості. Минулого тижня у Центрі художньо – естетичної творчості учнівської молоді підбивалися підсумки І районного дистанційного фестивалю творчості дітей з особливими потребами та дітей із сімей пільгових категорій під назвою «Зернятко надії» у рамках культурологічного проекту ЦХЕТУМ.

Фестиваль, метою якого є - виявлення та підтримка творчих надбань дітей, допомога у самореалізації, подолання ізольованості та розширення їх соціальних контактів,  підтримала  начальник  відділу освіти Новомосковської РДА  О.В.Щербакова та відгукнулися директори шкіл: Інна Григорівна Бойко, Надія Василівна Антоненко, Людмила Вікторівна Коломієць, Катерина Анатоліївна Надточій, Лідія Панісівна Плавуцька, Таїсія Гаврилівна Малиновська, Володимир Васильович Чабан і представили на фестивалі  творчі доробки своїх  обдарованих учнів.

26 діток продемонстрували  майстерність: у художньому читанні, вокальному співі, образотворчому, музичному, декоративно – прикладному та фото мистецтвах. Це: Анастасія Хаванова, Юлія Чорнобай, Аліна Рябошапка, Мирослава Романова /Хащівський НВК/; Ренат Кобеза, Наталія Єрмоленко, Дмитро Зима, Станіслав Зінченко, Олександр Філіпський, Тетяна Ліманова, Максим Барінов, Богдан і Денис Третяки, Олександр Велигура, Кирило Бондарь / Перещепинська ЗОШ № 2/; Анастасія Ісаєва, Анна Кісилиця, Маргарита Пермякова /Вільненський НВК /; Софія Дмухайло, Анна Калюжна /Піщанська ЗОШ/; Поліна Олійник, Софія Калабіна, Анастасія Ракша, Олександр Дегтярь, Аліна Ненько, Євген Малновецький /Миколаївська ЗОШ/; Єлизавета Терновська, Діана Миколаєнко /Перещепинська ЗОШ №1,  вихованці ЦХЕТУМ/.

А обігрівають турботою  і вже не перший рік навчають   умільців творчості : Інна Олександрівна Майстренко, Ніна Леонтіївна Губа, Надія Василівна Комлик, Інна Григорівна Бойко, Тетяна Анатоліївна Горнічева, Ксенія Олександрівна Саксонік, Тетяна Павлівна Канципко, Олена Костянтинівна Тирса, Людмила Миколаївна Шевченко, Юлія Олександрівна Мельник, Лариса Іванівна Єлькіна, Інна Вікторівна Касьян.

І хай дарують Олена Іванівна Галата /Миколаївськи ЗОШ/, Лідія Іванівна Шерстюк /Вільненсокий НВК/, Наталія Олександрівна Дерев’янко /Хащівський НВК/, Лідія Григорівна Кокарєва /Перещепинська ЗОШ № 2/, Світлана Геннадіївна Баштаненко, Наталія Володимирівна Єрмоленко /ЦХЕТУМ/, котрі через власну скромну вдачу завжди намагаються залишитися непоміченими, та все ж вони також  заслуговують на вдячність, адже взяли на себе всі клопоти щодо  оформлення  портфоліо учасників фестивалю.

За підсумками ж всі юні творці отримали  дипломи та новий імпульс у розвитку своїх вмінь. Згодом ЦХЕТУМ підготує і подарує кожному учаснику соціальний ролик про  фестиваль. А ще  ми  маємо надію,  що саме цей новий формат спонукає діток району продовжити творчі спілкування з учасниками фестивалю у соціальних мережах.

Тож засіваймо добро,  зробімо все, щоб кожна дитина  відчувала себе на рідній землі, серед рідних людей  і, що всі вони - любі діти нашої української родини.