Герої в наших серцях

22 лют. 2017
Події на Майдані Незалежності, які відбулися протягом 19-21 лютого 2014 року після Революції Гідності ввійшли в історію як День Героїв Небесної Сотні. 106 кращих синів України віддали своє життя за краще майбутнє нашої держави. До Дня героїв Небесної Сотні вчителі , класоводи 1-4 класів та класні керівники 1-11 класів Миролюбівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів запланували цілу сітку виховних заходів, спрямованих на вшанування пам’яті загиблих героїв.

Вчитель  історії  Денисенко  О.В.  разом  з  класними  керівниками  5-7  класів  провели  тематичний  урок  «Незламний  дух  воскрес  у  кожнім  серці».

Вчитель  української  мови  та  літератури  Саленко  Н.О. разом  з  класними  керівниками  7-8  класів  ознайомили   дітей  з   поезією,  присвяченою  подвигу  Героїв  Небесної  Сотні.

Разом  з  класними  керівниками  5-11  класів  педагог-організатор  Верас  Т.В.  провели  годину  спілкування  на  тему  «Хай  палають  свічки  пам’яті  загиблих  Героїв  Небесної  Сотні», підготували патріотичні номери художньої самодіяльності  та  організували  перегляд  документальних  фільмів,  які  розповідають  про  події  тих  днів.

Бібліотекар  школи  Столяренко  Л.І.  запропонувала  дітям  та  вчителям  відвідати  інформаційно-тематичну  виставку  «Пам’яті  Героїв  Небесної  Сотні».

Класоводи  1-4  класів  та  класні  керівники  5-11  класів  залучили  своїх  вихованців  до  конкурсу  малюнків  та  плакатів  «Ангели  сьогодення».