Особливий день для афганців

21 лют. 2017
Напередодні 28-ої річниці з дня виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану, в честь Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав у Миролюбівській ЗОШ проведено низку заходів: зустріч з воїнами-інтернаціоналістами, літературно-музичні композиції, оформлення виставок в шкільній бібліотеці, лінійка пам'яті, виготовлення вітальних листівок.

15 лютого – особливий день для афганців. Цього дня закінчилась ненависна нам війна.

Щороку ветерани афганської війни відзначають День виведення радянських військ з Афганістану. Вони пройшли пекло цієї війни і не поповнили списки загиблих. Вони і є тією пам’яттю, яка пише історію.

Учні теплими словами дякували нашим землякам – ветеранам локальних війн, за чесне виконання військової присяги при виконанні інтернаціонального обов’язку.

В с. Миролюбівка проживає 5 воїнів-інтернаціоналістів: Литвин Володимир Олександрович, Ксензов Олександр Олександрович, Скрипка Андрій Андрійович, Корінець Віктор Степанович, Татарчук Олександр Олександрович.

Учасники зустрічі вшанували пам'ять тих, хто поліг в афганських ущелинах, та кланялися тим, хто прийшов з війни живим, хоча з пораненою душею. Воїнам-інтернаціоналістам було приємно усвідомлювати, що учні небайдужі до їх подвигів та переймаються долею країни.

Також учасники зустрічі, учні схилили низько голови перед пам’яттю людей , яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття – героїв, які загинули в зоні АТО, і згадали тих, хто захищає кордони нашої держави сьогодні.

Наша країна переживає нелегкі часи. Ми мусимо боротися за цілісність та свободу. Не шкодуючи сил, залишивши рідних та близьких, боронять кордони нашої держави мужні воїни. Ми всі  віримо у перемогу і чекаємо повернення хлопців у свої родини живими і здоровими.