Вітаємо переможців!

15 лют. 2017
Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 н.р.: Кириченка Еммануїла, учня 11 класу Орлівщинської ЗОШ І-ІІІ ст. за ІІІ місце з астрономії, вчитель Соколянська Любов Володимирівна; Ященко Катерину, ученицю 11 класу Меліоративної ЗОШ І-ІІІ ст. за ІІІ місце з астрономії, вчитель Шевчук Тетяна Дмитрівна; Альошину Анастасію, ученицю 7 класу Гвардійської ЗОШ І-ІІІ ст. за ІІІ місце з математики, вчитель Козян Євдокія Дмитрівна; Хайлова Дениса, учня 9 класу Гвардійської ЗОШ І-ІІІ ст. за ІІ місце з математики, вчитель Альошина Діна Вікторівна; Долгополову Поліну, ученицю 9 класу Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст. за ІІІ місце з правознавства, вчитель Каспрік Євгенія Людвіківна; Комарин Юлію ученицю 10 класу Хутір-Губиниської ЗОШ І-ІІІ ст. за ІІ місце з правознавства, вчитель Комарин Ольга Іванівна; Долгополову Поліну, ученицю 9 класу Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст. за ІІІ місце з російської мови і літератури, вчитель Борисова Наталія Миколаївна.

Завантажити новину