ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ

12 вер. 2018
Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у роботі ІІ-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції «Науково-методичні засади створення інноваційної Моделі STEM-освіти», яка відбудеться в рамках Десятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» 23 жовтня 2018 року м. Київ вул. І.Мазепи, 13 Палац дітей та юнацтва

Мета конференції: об’єднання інтелектуальних зусиль представників науки, освіти, влади, роботодавців та  ЗМІ у визначенні стратегічних напрямків розвитку STEM-освітив Україні та створенні регіональних та національної моделей  впровадження.

Конференція стане місцем перетину різних дисциплінарних підходів. Їх поєднання в одному тематичному просторі дасть можливість глибокого аналітичного проникнення у середовище STEM та буде поштовхом до критичного аналізу проблем і перспектив втіленняу світовій та національній освітянській практиці.

Теми для обговорення

·                    Сучасні моделіSTEM-освіти: світовий досвід та українські мрії

·                    Технології та методики впровадження STEM-освіти

·                    Підготовка вчителя до впровадженняSTEM-освіти та реалізації STEM-проектів

·                    Ключові компетентності сучасної STEM-освіти

·                    Формування наукової грамотності як одної з ключових компетентностей STEM-освіти

·                    Сучасні стратегії популяризації науки та інженерії

·                    Профорієнтація та кар’єрний супровід в рамках STEM в Україні та світі

·                    Співпраця школа-університет-роботодавці: крок за кроком до STEM-кар’єри

·                    Від STEM-освіти до STEM-кар’єри

·                    Національні та міжнародні проекти у галузі STEM-освіти

·                    Подолання гендерних стереотипів у галузях STEM.

·                    Дівчата це можуть! Залучення та мотивація дівчат до STEM-освіти. Що може зробити школа для залучення дівчат до STEM. Як зробити STEM більш привабливим?

·                    Науково-технічна творчість молоді: на шляху до STEM-професії.

Перелік тем для обговорення є відкритим для ваших пропозицій.

До участі у конференції запрошуються науковці, освітяни, експерти, аспіранти, докторанти, представники влади та роботодавців, інші зацікавлені особи.

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська.

Формат проведення:пленарне засіданнята панельна дискусія.

Пленарне засідання буде проведене у форматі 20х20 — це формат виступу 20 слайдів по 20 секунд кожен, тобто кожна доповідь триває рівно 6 хвилин 40 секунд! Це дозволить великій кількості спікерів за короткий термін поділитися своїми ідеями, думками та працями.

Умови участі

Учасники конференції сплачують організаційний внесок, який складає –200 грн. Організаційний внесок включає організаційні витрати на проведення конференції, видання програми і збірника матеріалів конференції та вартість пересилання збірника.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку за наступними реквізитами:

Сутність платежу: організаційний внесок за участь у роботі конференціїSTEM23.10.2018

Підстава платежу: приватний переказ від (ПІБ платника)

Одержувач: Харлаш Людмила Михайлівна

Номер картки одержувача: 5168 7427 1699 8236

Реєстрація учасників

Для участі у конференції необхідно у термін до 15 жовтня 2018 року зареєструватись за посиланням https://goo.gl/forms/kDhW6zOgfqCkLi442

Публікація матеріалів конференції

Для публікації тез доповідей необхідно у терміндо 15 жовтня 2018 рокуподати:

·                     тези доповіді;

·                     скановану квитанцію про cплату організаційного внеску

на електронну адресу оргкомітетуstemdnipro@gmail.com

Матеріали конференції (тези) планується видати окремою збіркою до початку конференції.

Вимоги до оформлення тез доповідей

Загальний обсяг від 2 до 5 сторінок. Формат тексту MS Word doc, docx шрифт «TimesNewRoman», кегль 14, міжрядковий інтервал – 1,5.  Усі поля – 2,5 см.

Посилання на цитовані джерела подаються у квадратних дужках після цитати за таким зразком: [7,с.123], де 7– номер джерела за списком, 123 – сторінка. Посилання на декілька джерел одночасно подаються таким чином: [1;4;8] або [2,с.32;9,с.48;11,с.257]. Згадані в тексті науковці, дослідники називаються за абеткою, зарубіжні та вітчизняні окремо.

Перелік літературних джерел розташовується за алфавітом або в порядку їх використання після тексту з підзаголовком Список використаних джерел і виконується відповідно до бібліографічних вимог.

Текст доповіді супроводжується анотацією робочою мовою конференції до 50 слів.

Редакційна колегія збірки залишає за собою право рецензування та редагування поданих текстів, а також відхилення тез доповідей, що не відповідають тематиці конференції чи встановленим вимогам щодо оформлення.

Розташування структурних елементів тез доповіді

Прізвище І.Б.

Організація

НАЗВА ДОПОВІДІ

Тези доповіді

Адреса оргкомітету:

49006, м. Дніпропетровськ, вул. Антоновича (колишня Свердлова), 70; тел.: 056-732-47-71(66) (кафедра управління інформаційно-освітніми проектами ДАНО).

Відповідальні особи: Бутурліна Оксана Василівна (067-55-96-000), Запорожець Ольга Миколаївна (098-301-16-86), Пилипенко Ольга Володимирівна (097-312-11-15)

E-mail: stemdnipro@gmail.com

ЗАВАНТАЖИТИ ЛИСТ