День Європи у Соколівській ЗОШ І-ІІ ступенів

18 трав. 2018
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників.

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури у  Соколівській ЗОШ І-ІІ ступенів Новомосковської районної ради Дніпропетровської області  проведено захід «Подорож країнами Європи», в якому кожен клас на чолі зі своїм класним керівником повинні були представити одну із країн Європи, охарактеризувати її географічне положення, розповісти про столицю, національну валюту, символіку країни, національну мову, перечислити видатних людей та місця країни, а також національні традиції. Школярі зробили ще один крок до пізнання європейських країн, до усвідомлення необхідності європейської інтеграції нашої держави.