"Спільно до навчання"

7 бер. 2024
7 березня, у Губиниському ліцеї пройшла "Не лекція" з телеведучим Олександром Педаном. Це проєкт "Спільно до навчання" дитячого фонду ООН "Юнісеф".

У Губиниському ліцеї пройшла "Не лекція" з телеведучим Олександром Педаном  та командою UNICEF .

На захід завітали і команди юних рятувальників-пожежних з Новомосковського району. Школярам в цікавій та незвичній формі розповіли про мінну безпеку, що таке стрес і що почувати стрес – це нормально. Піднімались питання про психічну нестабільність під час війни та фізичну активність, яка допомагає боротися зі стресом.

Також під час зустрічі діти грали у квест на різні теми: від техніки безпеки та спорту, до правил поведінки під час повітряної тривоги. Сподіваємось, що дане спілкування з відомою людиною дасть дітям ще більше натхнення дотримуватись правил безпеки, і з більшим задоволенням ставитись до навчання.