Вітаємо переможців!

5 лют. 2024
Почесне ІІІ місце серед представлених понад 1200 робіт із різних регіонів України виборов учнівський колектив 7 класу Василівської гімназії Губинської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області (керівник: Волощенко Олена Борисівна)

Щиро вітаємо Олену Борисівну Волощенко та учнів 7 класу Василівської гімназії Губинської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області з перемогою  у Всеукраїнськоїму конкурсі " Мартин звичайний - птах року 2023" серед школярів та учнівської молоді і нагородженням  грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та Українського товариства охорони птахів за змістовну природоохоронну, дослідницько – пропагандистську і практичну екологічну роботу у вирішенні проблеми охорони птахів (реферати, презентації, результати власних спостережень за птахами, власні фото)