Відкриття Класу безпеки

21 груд. 2023
Створення Класу безпеки – це кропітка командна робота педагогів, учнів, спеціалістів відділу освіту та інших небайдужих людей.

Сьогодні, 21-го грудня співробітники Новомосковського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області відкрили в одному з місцевих ліцеїв Губиниської селищної територіальної громади Клас безпеки. Даний клас був створений з метою формування у учасників освітнього процесу навичок збереження власного життя та здоров’я, а також запобігання небезпечній поведінці. В ньому створенні всі необхідні умови, аби діти під час практичних або онлайн занять могли вивчати правила безпечної поведінки на воді та дії при виявленні вибухонебезпечних предметів, ознайомлювались з первинними засобами пожежогасіння, правилами дорожнього руху, першої домедичної допомоги. З педагогами було проведено бесіду щоб ті розповідали дітям основні правила пожежної безпеки та правилами поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, продемонстрували бойовий одяг в якому особовий склад аварійно-рятувального підрозділу здійснюють ліквідацію надзвичайних ситуацій. Війна в Україні внесла свої корективи в житті кожного з нас…  Нині воєнні ризики є частиною нашого життя, тому маємо бути готовими захистити себе і дітей.