Безпечний дорожній рух – це життя!

20 лист. 2022
14-20 листопада в Україні пройшов другий етап Тижня безпеки дорожнього руху

Цього року Тиждень безпеки дорожнього руху покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання в умовах воєнного часу. Здобувачі освіти Вільненського ліцею є активними учасниками тематично-профілактичних заходів. Протягом тижня діти мали можливість якомога більше поглибити свої знання про правила дорожнього руху, облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки та їх значення, права та обов'язки пішоходів, важливість носіння світлоповертальних елементів. П’ятихвилинка безпеки “Правила попередження дорожньо-транспортних пригод”, онлайн-інтерактив “Абетка Світлофора Моргайлика”, артпрактикум “Твій друг – безпечний рух”, дистанційний семінар “Безпека на дорогах в умовах воєнного стану”, а головне Єдиний національний урок “Безпечна дорога додому” в онлайн-форматі, спрямовані на формування сталих навичок безпеки дорожнього руху підростаючого покоління під час війни та у повоєнний період. Також традиційно під час 2-го етапу відбулося підведення підсумків та оголошення переможців V щорічного Всеукраїнського конкурсу соціальних фото- та відеоробіт в рамках національного проєкту “Безпечна країна”, учасниками якого стали й наші учні в номінації фоторобіт “Молодь за безпеку дорожнього руху”.