“Активна осінь Дніпропетровщини”

6 жовт. 2022

Рух - це життя! Для кожного здобувача освіти Вільненського ліцею це не просто слова, це спосіб життя, тож учнівська громада закладу залюбки приєдналася до обласного фізкультурно-спортивного заходу, що проходить під гаслом “Активна осінь Дніпропетровщини”. День розпочинався креативно й енергійно з ранкового активу “Ранок починаємо зі спорту”. Учні 7 класу  з великим задоволенням взяли участь в онлайн-турнірі з футболу “Зірки спорту”. Але найбільше захоплення у дітей викликав домашній боксерський поєдинок “Хто сильніший”, перемогу в якому здобув “майбутній Кличко”, а зараз учень 7 класу Дикий Максим. Тож, будьмо активними й здоровими!  І, навіть, дистанційне навчання – не перешкода. Урок – поєдинок “Майстри спорту”, ранковий челендж “#Доброгоранкумолодь”, брейн-ринг “Спортивне сузір’я” України сприяли розвитку фізичної активності вільненських ліцеїстів, заряджали їх енергією та бадьорістю, формували усвідомлений вибір здорового способу життя.