Голуб МИРУ прилети до нас!

21 вер. 2022
МИР. Сьогодні це одне з найжаданіших слів для кожного українця.

Вільненські ліцеїсти приєдналися до привітань у Міжнародний день миру, організувавши традиційну акцію “Голуб миру” під гаслом “Голуб МИРУ прилети до нас!”. Яких тільки голубів не представили наші діти: і мальованих, і створених власноруч, і за допомогою електронних ресурсів.  Також сьогодні кожен дистанційний урок розпочинався вітальною

листівкою. Взявши активну участь у вікторині “Ми за мир у світі”, здобувачі освіти отримали тематичні онлайн-медальки. А учні 4 класу побажали мирного неба над головою, створивши власне відеопривітання.

Тож, нехай в цей вересневий день в нашу Україну і в кожну домівку прилетить Голуб миру з добрими звістками! Давайте всі разом запустимо естафету добра на всій Землі!