Вітаємо переможців спортивних змагань!

4 вер. 2019
Новомосковський район посідає почесне ІІ місце в загальнокомандному заліку Олімпіади учнів закладів загальної середньої освіти Дніпропетровської області.

Новомосковський район провів 27 районних та 24 обласних змагань. Команди району прийняли участь  в 49 обласних та 20 Всеукраїнських змаганнях.

Дитяча юнацька  спортивна школа Новомосковського району (директор Трумбаль П.М.) зайняла ІІ місце в обласному огляді-конкурсі на кращий стан спортивно-масової роботи.

Миколаївське навчально-виховне об'єднання " Заклад загальної середньої освіти - заклад дошкільної освіти" (опорний заклад) (директор Антоненко Н.В.)  посів І місце в обласному конкурсі-огляді.

Вихованці району вибороли  110 медалей,  з них 15 на Всеукраїнських змаганнях:

-  50 золотих медалей, з них 5 на Всеукраїнських змаганнях

-  24 срібних медалей,  з них 4 на Всеукраїнських змаганнях