Вітаємо переможців!

28 бер. 2019
21 березня у місті Дніпро вперше відбувся фестиваль педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини “EDU_FEST Dnipro - 2019”.Дипломом першого ступеня журі фестивалю оцінило роботу за темою “Методичне забезпечення розвитку екологічної компетентності дітей в умовах закладу позашкільної освіти” методиста і керівника гуртка ЦНТТУМ Сириці Т.В. в номінації “Інновації в позашкільній освіті”.

В рамках фестивалю було проведено заочний конкурс педагогічних інновацій за різними номінаціями (всього було надано 600 творчих робіт), в якому взяли участь педагогічні працівники Новомосковського району. Герасименко Л.І. – методист, керівник гуртка ЦНТТУМ отримала диплом “За участь у фестивалі педагогічних інновацій”.

Вітаємо переможців обласного територіального інтелектуального конкурсу “Модель майбутнього” (Дніпровська базова територія) Петрика Максима та Соломку Костянтина, вихованців гуртка КПНЗ «Центру науково-технічної творчості учнівської молоді» (керівник Кулик Валентина Володимирівна) при комунальному закладі «Гнатівський навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІ ступенів – дошкільний заклад» Новомосковської районної ради.