Районний семінар для директорів шкіл

5 бер. 2019
28 лютого 2019 року пройшов районний семінар для директорів шкіл

28 лютого 2019 року на базі Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст.

пройшов районний семінар для директорів шкіл на тему

«Нова українська школа - перезавантаження»

Мета семінару: «Компетентнісний підхід в управлінській діяльності як місток поєднання школи з реальним світом, новими стандартами освіти  та забезпеченням якісного функціонування Нової української школи»

Гостинною була  зустріч  директорів шкіл району на ранковій зустрічі. З перших хвилин було зрозуміло: «Команда у нас є – НУШ нам сили додає». Ранкова зустріч сприяла створенню атмосфери довіри і комфорту для учасників, допомогла налаштуватися на роботу.

Учасники методичного заходу мали нагоду бути присутніми на уроках з предмета «Я досліджую світ». Творчі вчителі Плясецька С.М. та Москаленко Л.В.  поділились досвідом проведення уроків в  новій українській школі, представили осередки класних кімнат 1-А та 1-Б класів.

За декілька годин плідної роботи в динамічній, інтерактивній формі учасники семінару:

-         познайомились з досвідом роботи адміністрації школи з впровадження Концепції початкової освіти , Державного стандарту початкової освіти та познайомились з вектором змін  у методичній роботі (Іванова Н.В.,  заступник директора з НВР.);

-         познайомились з  досвідом  роботи школи з формувального оцінювання та партнерської взаємодії з батьками (керівник ШМО, вчитель початкових класів Мосійчук Т.Є.);

-         взяли  участь у  майстер-класі  «Lego – гра по-новому, навчання по-іншому. Реалізація ігрових та діяльнісних методів навчання в початковій школі», «Портфоліо вчителя та учня - нова сходинка життєвого шляху першокласника», «Лепбук як нова форма організації навчання учнів для креативності та розвитку пізнавальної активності» (вчителі: 1-А кл. Плясецька С.М., 1-Б кл. Москаленко Л.В.)

Для учасників семінару директор школи  О.А. Шомахова провела екскурсію, під час якої познайомила з освітнім простором початкової школи, навчальними осередками , створеними для учнів 1 класів, модернізованою базою для навчання, відпочинковими осередками для учнів .

Семінар завершився вправою «Щоденник вражень», під час якої директори закладів загальної середньої освіти відзначили,що зустріч у Черкаській ЗОШ І-ІІІ ст. була цікавою, пізнавальною,  змістовною, повчальною, насиченою.

Ми живемо в ХХ сторіччі, де важливо бути креативним, уміти критично мислити і працювати в команді.

Успіхів всім нам!

Взявся за НУШ, не кажи, що не дуж!