Фестиваль екологічних агідбригад

1 бер. 2019
Районний етап Фестивалю екологічних агітбригад 2019 відбувся в Центрі творчості

27 лютого 2019 року в районному " Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді" пройшов районний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти "Моя маленька Батьківщина". В конкурсі взяли участь 13 шкіл району . Більше 300 вихованців долучилися до конкурсу агітбригад, а саме ; Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Миколаївське НВО, Голубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Миролюбівська загальноосвітня школа І-ІІІ , Василівський навчально – виховний комплекс «Школа – дошкільний заклад», Вільненський навчально-виховний комплекс «Школа – дошкільний заклад»,Гвардійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів , Спаська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів , Попасненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів , «Євецько-Миколаївський навчально-виховний комплекс «Школа –дошкільний заклад», "Новостепанівський навчально - виховний комплекс "Школа - дошкільний заклад" , Мар’янівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів , "Губиниський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2.