Семінар – практикум

21 груд. 2018
19 грудня 2018 року на базі Меліоративної ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів математики "Нетрадиційні методи розвитку творчої особистості в процесі навчання математики"

Мета: Презентація та обмін досвідом роботи з розвитку творчої особистості під час вивчення математики

План семінару

Зустріч та привітання учасників семінару – методист райво Лимар Л.В., директор школи Колєсова З.Г.

Знайомство учасників семінару з виставкою творчих робіт учнів з математики – ЗДНМР Кіковська Л.В.

І.  Теоретична частина

1.Виступ вчителя математики Грабовенко І.Л.

ІІ.  Практична частина

1. Майстер – класи використання нетрадиційних методів розвитку творчої особистості:

• Танграм – вчитель математики Лісняк Т.С.
  • Стрічка Мебіуса – вчитель математики  Лісняк Т.С.
  • Орігамі – вчитель математики Грабовенко І.Л.

2.  Фрагмент позакласного заходу  «Неможливе – можливе» - вчитель   математики Лісняк Т.С.

3.  Гра «Квест» для учасників семінару – вчитель  математики  Грабовенко І.Л.

ІІІ.  Круглий стіл. Обговорення та обмін досвідом. Підбиття підсумків. – методист райво Лимар Л.В.

!!!    Матеріали семінару

Матеріали семінару