Засідання РМО

2 лист. 2018
31 жовтня 2018 року у КЗ «Вільнянський НВК» відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів іноземної мови Новомосковського району. На засіданні були розглянуті та опрацьовані інструкційно-методичні матеріали та рекомендації МОН України щодо викладання іноземної мови у 2018-2019н.р.

Особлива увага приділялася вивченню питання роботи вчителів у 1 класі. Самотєй В. С., вчителька англійської мови Вільнянського НВК, детально роз’яснила колегам всі методичні рекомендації викладання англійської мови у 1 класі.

Керівник методичного об’єднання Компанієць Т.М. пояснила вчителям як правильно вести шкільну документацію, продемонструвала зразки заповнення сторінок класних журналів. Значна увага приділялася ознайомленню з методичними рекомендаціями щодо підготовки учнів до участі у І та ІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземних мов.

На засіданні також говорилося про літні мовні табори. Компанієць Т.М. продемонструвала колегам посібник та цікаві активності від GoGlobal, які отримала під час тренування в м.Київ, та використовувала під час проведення мовного табору в КЗ «Орлівщинський НВК».

Засідання пройшло цікаво, колеги активно обговорювали питання, ділилися власним досвідом.