День Вишиванки Соколівська ЗОШ І-ІІ ступенів

17 трав. 2018
Організовано вишиванковий флешмоб усією школою та виконано запальний танок, що викликає відчуття єдності на території Соколівської ЗОШ І-ІІ ступенів та Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення – щороку в третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного.

В Соколівській ЗОШ І-ІІ ступенів Новомосковської районної ради Дніпропетровської області було провелено День вишиванки з метою розширення та збагачення знань дітей про особливості національного одягу українського народу, зокрема, вишитої сорочки, її значимість, особливості колориту та символіку; формування уявлення про те, що вишиванка – це сімейний оберіг, що передавався від покоління до покоління віками; виховування шанобливого ставлення до традицій українського народу, зокрема, вишиванки як невід’ємного елементу національного вбрання.

Сорочку мати сину вишивала

І душу, й серце в вишивку вкладала.

Як пам’яті народної відлунки,

На полотні з’являлись візерунки,

Де кожен хрестик – то життєві миті…

Дітям було запропоновано всім прийти до школи у вишиванках та поєднатися у запальному таночку, який викликає відчуття єдності і був названий вишиванковий флешмоб, яким Соколівська ЗОШ І-ІІ ступенів дружньо привітала Піщанську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Всесвітній день вишиванки у Піщанській ЗОШ Новомосковської ради