Обласний дитячо - юнацький фестиваль "Zефір"

13 трав. 2018
ПІДСУМКИ І ТУРУ.

Керуючись Законом України “Про місцеві державні адміністрації”, розпорядженням Кабінету Міністрів України “Про схвалення Довгострокової стратегії розвитку української культури – стратегії реформ” від 01 лютого                   2016 року № 119-р, відповідно до Програми розвитку культури у Дніпропетровській області на 2017 – 2020 роки, затвердженої рішенням Дніпропетровської обласної ради від 02 грудня 2016 року № 121-7/VIІ               (зі змінами), з метою підтримки талановитих дітей та молоді Дніпропетровської області,  підготувати і провести обласний дитячо-юнацький фестиваль  “Z_ефір”.

Новомосковський район представляли  творчо – обдаровані вихованці Перещепинської школи № 1 та   Центру художньо – естетичної творчості учнівської молоді.

Після першого туру у підсумку: ІІІ місце у номінації «Вокальний жанр» посіли вихованці вокального гуртка «Бельканто» ЦХЕТУМ;  ІІ місця у номінації «Вокальний жанр», солістка  вокального гуртка “Бельканто”  Анастасія Шишацька; у номінації “хореографічний жанр” вихованці групи “Ладошки”    хореографічного гуртка “The BEST”;  хореографічний  колектив “Водограй” Перещепинської школи № 1; керівники: Дар’я Володимирівна Солдатова, Ліана Анатоліївна Олійник, Євгенія Іванівна Чухліб; директори: Лідія Панасівна Плавуцька,Таїсія Гаврилівна Малиновська.

ПЕРШЕ МІСЦЕ  У ВИХОВАНЦІВ  хореографічного гуртка “The BEST” ЦХЕТУМ ЗА ТАНЦЬ “МАТЕРИНСЬКА ДУХІВНИЦЯ” , вони ж  отримали почесне право представляти Новомосковщину у другому турі  фестивалю 17 травня.

ПОБАЖАЄМО ВДАЧІ!!

!