Стипендія імені Героя Радянського Союзу Зозулі Максима Митрофановича вручена учневі 9 класу Піщанської ЗОШ Дащенку Дмитру.

9 трав. 2018
.

Дащенко Дмитро навчається у Піщанській школі з 1-го класу. За роки навчання проявив себе як здібний учень.

Дащенко Дмитро навчаєтьсяу Піщанській школі з 1-го класу. За роки навчання проявив себе як здібний учень. Програмовий матеріал засвоїв на високому, достатньому та середньому рівні. Має відмінні розумові здібності, розвинене логічне мислення, прекрасну пам’ять. На уроках активний, уважний, старанний. Більше надає перевагу предметам гуманітарного циклу. Тому неодноразово перемагав у шкільних, районних творчих конкурсах: ІІІ-е місце шкільний конкурс читців віршів «Мово рідна, слово рідне!», ІІ–е місце в шкільному конкурсі декламаторів поезій Т.Г. Шевченка «Якби ти нас, Тарасе, чув…», ІІ – е місце у районному конкурсі юних читців «Дивоцвіт» номінація «Гумор», ІІ – е місце в ІІІ районному літературному фестивалі «Чарівний світ літератури» в номінації «Виразне читання поезії».

Учень відповідально ставиться до виконання обов’язків та доручень, працьовитий. Бере активну участь у громадському житті не тільки школи, а й району.

Дмитро має спортивні здібності, тому є неодноразовим переможцем в першості Піщанської сільської ради з армспорту.

В учня сформоване почуття обов’язку і патріотизму, поваги до старшого покоління.

У 2017-2018 році активний учасник Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), ройовий рою Піщанської ЗОШ «Осавул Підкови», де не тільки проявив інтелектуальні, фізичні здібності, але й проявив свої здібності як відповідальний лідер, організатор. У змаганнях піднімав командний дух, вів за собою.  У щорічних районних військово-патріотичних змаганнях «ІГРИ ПАТРІОТІВ» за його участі, команда зайняла ІІ місце.

Хлопець вихований, толерантниймає високий рівень культури.