Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора

11 трав. 2018
Відділ освіти Новомосковської райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Попасненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новомосковської районної ради Дніпропетровської області, що знаходиться за адресою: 512242 Дніпропетровська область, Новомосковський район, с. Попасне, вулиця Садова, будинок 1.

Вимоги до кандидата на посаду: особа є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, загальний стаж роботи не менше п’яти років, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, яка знає:

- Конституцію України,

- Закони України, акти Президента України щодо освітньої галузі; накази  та розпорядження Міністерства освіти і науки України;

- Декларацію прав і свобод людини;

- Конвенцію про права дитини;

- інші законодавчі  та нормативно-правові акти з питань освіти;

- педагогіку, психологію, вікову фізіологію, шкільну гігієну;

- досягнення сучасної  психолого-педагогічної науки і практики;

- основи соціології, економіки, фінансово-господарської діяльності загальноосвітніх    навчальних закладів;

- законодавство  про працю;

- форми роботи  з громадськими організаціями;

- правила і норми охорони і безпеки праці, правила виробничої санітарії та пожежної безпеки;

- має  організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Не може бути призначена  на посаду директора особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або  на яку протягом останнього року накладалося адміністративне  стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькою особою або членом сім'ї керівника відділу освіти  Новомосковської районної державної адміністрації, який відповідно до статутних документів здійснює галузеве управління  закладом.

Заробітна плата – згідно зі штатним розписом.

Особа, котра бажає взяти участь у конкурсі, подає в установленому порядку протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу ( 11 травня 2018 – 11червня 2018) до конкурсної комісії такі документи:

- заяву  та мотиваційний лист про участь у конкурсі;

- автобіографію;

- заповнений особовий листок з обліку кадрів;

-  дві фотокартки розміром 4х6 см.;

- копію паспорта громадянина України;

- копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію військового квитка (для військовозобов’язаних);

перспективний план закладу загальної середньої освіти;

- копію трудової книжки;

- згоду на обробку персональних даних.

Конкурс проводиться у наступні етапи:

Відповідно  до  Порядку проведення конкурсу та призначення директорів закладів загальної середньої освіти з 11.05.2018 року до 11.06.2018 року прийом і розгляд документів  претендентів.

У п’ятиденний термін після закінчення строку подачі заяв претендентами ( 12.06 – 18.06.2018) завершення роботи по допуску до участі в конкурсі кандидатів  на  посаду директора Попасненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новомосковської районної ради Дніпропетровської області.

Проводиться:

публічна презентація плану розвитку загальноосвітнього навчального закладу на засіданні  конкурсної комісії, конкурсна співбесіда з кандидатами на заміщення вакантної посади  14 червня 2018 року о 10.00 за адресою: м. Новомосковськ, вул. Шевченка, 7, другий поверх, актова зала районної ради;

тестування по перевірці знань нормативно-правових актів в галузі освіти  14 червня 2018 року (по закінченню презентації та співбесіди) за адресою: м. Новомосковськ, вул.. Гетьманська, 12.

Надання претендентам та органу, що здійснює конкурсний відбір, висновку щодо результатів конкурсного відбору 18 червня 2018 року.

Розгляд обґрунтованих заперечень претендентів щодо висновку з 19 червня 2018 року по 23 червня 2018 року

На підставі висновку та заперечень (за наявності) укладення контракту та призначення на посаду кандидата з 25 червня 2018 року.

За довідками звертатися за адресою: : м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, 12., e-mail: [email protected] , телефон: (05693)7-99-50.

Порядок проведення конкурсу та призначення директорів закладів загальної середньої освіти        (завантажити файл архів)