Відділ освіти Новомосковської райдержадміністрації

«За чисте довкілля»

Інформація По КЗ ЗДО «Дюймовочка» про проведення акції «За чисте довкілля»

Любов до природи слід виховувати з раннього дитинства. Все це залишається в дитячій душі, осяяне почуттями радості, і покладе основи любові до рідної природи. Виховуємо у малят любов до природи, рідної землі, навчаємо їх оберігати і примножувати навколишню красу, ми формуємо зачатки екологічної і моральної свідомості, духовності, гуманізму.

Виховані в любові юні громадяни України, які живуть в час військового стану, мають бути позбавлені жорстокості, користолюбства, усвідомлювати, що святий обов’язок кожного – не завдати шкоди живому світові. Діти мають пересвідчитися у розмаїтті барв, форм і звуків у природі, хочемо їм показати, красу природи у своєму житті.

Бережи природу, друже!

Вона вдячна буде дуже.

Не ламай ти гілочок,

Не зривай ти квіточок.

Стань єдиним цілим з нею,

Наче з рідною душею. (Ліна Костенко)

Колектив освітнього закладу долучився до щорічної акції, «За чисте довкілля» намагаючись створити красу на території закладу, висадили Алею - «Шлях до перемоги» , сформували квітник «Квіти - наші діти», на всих квітниках закладу висіяли насіння квітів, сподіваючись на Перемогу, і що ці квіти зустрічатимуть наших дітей.