15 жовт. 2020

Відзначення Дня захисника України

14 жовтня в Україні відзначали День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.
12 жовт. 2020

Оцінування якості дошкільної освіти

ECERS - інструмент для оцінки якості дошкільної освіти. Він дозволяє оцінити якість дошкільної освіти відповідно до міжнародних стандартів.
1 жовт. 2020

З Днем працівників освіти!

Щановні освітяни Новомосковщини! Прийміть щирі вітання з професійним святом!
23 вер. 2020

27 вересня - Всеукраїнський день дошкілля!

Шановні вихователі та працівники закладів дошкільної освіти району! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Всеукраїнським днем дошкілля!
12 вер. 2020

День фізичної культури і спорту України

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94). В 2020 році День фізичної культури і спорту України припадає на 12 вересня.
1 вер. 2020

Зі святом!

Свято 1 вересня, завжди залишається в пам’яті кожної людини. Де хто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам’ятались роки навчання у виші, а може молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний урок. Втім 1 вересня це всенародне свято, адже тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку.
27 серп. 2020

Серпнева конференція педагогічних працівників

27 серпня 2020 року відбулася Серпнева конференція педагогічних працівників Новомосковського району за участю заступника голови райдержадміністрації Шеремета Антона Олексійовича та начальника відділу освіти Щербакової Олени Володимирівни.
21 серп. 2020

Подарунок до навчального року

Новенький шкільний автобус "Еталон" отримала Губиниська опорна школа № 2
21 серп. 2020