30 груд. 2020

З Новим 2021 роком!

Шановні наші освітяни! Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
19 груд. 2020

День Святого Миколая

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.
15 груд. 2020

Права людини понад усе

З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, відповідно до Закону України Про охорону дитинства, Конвенції ООН про права дитини з 10 грудня по 14 грудня у закладах освіти пройшов Тиждень права.
7 груд. 2020

Всесвітній день української хустки

Сьогодні, 7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки.
7 груд. 2020

Обереги для військових

Відомо, що найбільшу захисну силу має оберіг, створений руками дитини.
4 груд. 2020

Дню Збройних Сил України присвячено….

До Дня Збройних Сил України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, виховання в учнівської молоді глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції щодо суверенності держави та захисту її кордонів у навчальних закладах району протягом тижня проведено низку інформаційно-вітальних заходів.
29 лист. 2020

День пам’яті жертв Голодоморів

На підставі президентських указів День пам’яті жертв Голодоморів відзначається щорічно в четверту субботу листопада. Цього року пам’ять загиблих від штучного голоду Україна вшановуватиме 28 листопада.
23 лист. 2020

День Гідності і Свободи

День Гідності і Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
2 лист. 2020

Участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек

Мета Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек - об'єднання духовних і інтелектуальних ресурсів України для розвитку вітчизняних шкільних бібліотек як каталізаторів процесів виховання, освіти та розвитку дітей і юнацтва.
16 жовт. 2020

Всесвітній день здорового харчування