9 бер. 2021

Як 8 Березня в закладах освіти відзначали

З приходом весни у заклади освіти завітало чарівне свято, присвячене весні, мамам, бабусям...
5 бер. 2021

Любі, милі, чарівні жінки, зі святом!

Вітаємо зі святом чарівної краси, любові і ніжності!
3 бер. 2021

Вітаємо переможців конкурсу з технічного моделювання

02 березня 2021 року змагалися наймолодші вихованці КЗ "Центр позашкільної освіти" (директор Н.Б.Христюк), виконуючи завдання регіонального етапу обласного конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.
2 бер. 2021

Учасники ІІІ Всеукраїнського заняття доброти

Заклади дошкільної освіти 1-2 березня 2021 року долучилися до ІІІ Всеукраїнського заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин
25 лют. 2021

150 років від дня народження Лесі Українки

25 лютого 2021 р. у закладах загальної середньої освіти пройшли заходи, присвячені 150-річниці від дня народження геніальної поетеси, активноі громадської діячки, вправного перекладача, фольклориста – Лесі Українки.
20 лют. 2021

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, в освітніх закладах Губиниської селищної ради протягом тижня було проведено ряд заходів
15 лют. 2021

Без права на забуття

Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій в Афганістані та на території інших держав
9 лют. 2021

До дня безпечного Інтернету

До Дня безпечного Інтернету, що виник за сприянням організації Insafe, починаючи з 2004 року, у Вільненському ЗЗСО змістовно та цікаво пройшов Тиждень безпечного Інтернету під гаслом «Разом зі всім світом - разом для найкращого інтернету!».
29 січ. 2021

День пам’яті Героїв Крут.

103 роки тому молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху – перш за все як приклад волелюбності і незламності українського народу.
22 січ. 2021

До Дня Соборності України

З нагоди Дня Соборності України та виховання у дітей почуття патріотизму і гордості за свою державу у закладах освіти були проведені тематичні заходи.