29 бер. 2021

Учасниці обласних змагань

27 березня 2021 года в м. Піідгородне проводилися фінальні змагання області з волейболу серед дівчат 2006- 2007 р.н.
29 бер. 2021

Тиждень початкової школи в закладах загальної середньої освіти

Протягом 15-22 березня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Губиниської селищної ради відбувся “Тиждень початкової школи”
25 бер. 2021

Вітаємо учасників Всеукраїнського конкурсу малюнків

Відбувся обласний тур Всеукраїнського конкурсу малюнків, творів на олімпійску тематику серед учнівської молоді
18 бер. 2021

Переможці Всеукраїнського конкурсу з початково-технічного моделювання

17 березня 2021року відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу молодших школярів з початково-технічного моделювання в м.Дніпро
17 бер. 2021

Змагання з шахів на кубок Котляра

В Центрі позашкільної освіти відбулися змагання І Олімпіади серед школярів Губиниської селищної ради
17 бер. 2021

Участь у Всеукраїнському конкурсі екологічної просвіти

“Атака вірусів. Врятуй Планету!”
15 бер. 2021

Вітаємо учасників змагань

13-14 березня 2021 року відбулися змагання з футзалу та волейболу
15 бер. 2021

Першість з греко-римської боротьби

Вітаємо учасників змагань
11 бер. 2021

Вітаємо з Днем народження начальника відділу

Щиросердечно вітаємо з ювілеєм начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Губиниської селищної ради Щербакову О.В.
10 бер. 2021

Вітаємо переможців спортивних змагань!

Завершився турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений Міжнародному жіночому Дню - 8 Березня, який проходив днями у м. Новомосковську.