Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!Пам’яті Героїв Крут“Свіча Голокосту не згасне”

18 серп. 2023

"Тепло сердець – захисникам України”

З метою вшанування мужності, героїзму захисників незалежності, сувернітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню почуття вдячності, суспільної уваги і турботи про захисників і захисниць України за ініціативою відділу освіти, сім’ї, молоді і спорту Губиниської селищної ради відбувся фестиваль патріотичних оберегів для захисників та захисниць, присвячений Дню незалежності, “Тепло сердець – захисникам України”.
22 черв. 2023

Вшановуємо пам’ять жертв війни в Україні

Саме цього дня розпочалася нова фаза Другої світової війни на території сучасної України та деяких інших країн.
14 черв. 2023

Виховуємо патріотів

Всеукраїнська гра “Сокіл” (“Джура”) – це шлях свідомого опанування геройськими, лицарськими, гуманними і демократичними традиціями українського народу, сформованими на засадах козацького світогляду, національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, національних і загальнолюдських духовних і моральних цінностей та здорового способу життя; виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління суверенної держави в дусі відданості Україні та її народу; підготовки молоді до творчої праці, військової служби та захисту України.
9 черв. 2023

Дитячий табір відпочинку "Сонечко" - дивовижне місце

Цікаво та продуктивно проходить зміна у ДТВ “Сонечко” на базі Вільненского ліцею. Мета — організувати цікавий та безпечний відпочинок дітей на високому рівні.
5 черв. 2023

Вітаємо переможців!

Ось і підійшов до свого фіналу довготривалий ІІ обласний відкритий патріотичний дослідницький проєкт “Збережи свою ідентичність”, активними учасниками якого були здобувачі освіти Вільненського ліцею.
1 черв. 2023

1 червня - День захисту дітей

Вітаємо усіх дітей з Днем захисту дітей! Ростіть здоровими, щасливими, оповитими любов'ю під мирним українським небом! Нехай маленькі починання стають великими перемогами, а успіх крокує завжди поруч!
31 трав. 2023

Зі святом Останнього дзвоника!

Мирного неба та щасливого літа!
25 трав. 2023

Ґендерна рівність у сучасному світі

Ґендерно зумовлене насильство - це насильство, яке вчиняється до осіб через їхню стать або стосується переважно осіб певної статі.
22 трав. 2023

До Дня перепоховання Великого сина України – Тараса Шевченка

Тарас Шевченко. Це наш геній і пророк, духовний символ українського народу, творець ідентичності українського етносу та знакова постать національної пам'яті України.
18 трав. 2023

18 травня червоними і чорними кольорами

У житті, як на вишиванці, переплітаються червоними та чорними кольорами, сумні і радісні події.

25 бер. 2024
25 березня на базі ЦПРПП Губиниської селищної ради в Губиниському ліцеї за підтримки МОН та у партнерстві з UNICEF Ukraine Освіторія відбувся тренінг “Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі” для учителів початкових класів.
7 бер. 2024
7 березня, у Губиниському ліцеї пройшла "Не лекція" з телеведучим Олександром Педаном. Це проєкт "Спільно до навчання" дитячого фонду ООН "Юнісеф".
23 лют. 2024
В Губиниській громаді пройшли змагання 2 етапу "Всеукраїнських шкільних ліг Пліч-о-пліч"з баскетболу.