12 квіт. 2021

До Дня космонавтики

2 квітня у закладах освіти пройшли тематичні заняття до Дня космонавтики, метою яких було дати дітям знання та елементарні уявлення про простір, який існує за межами планети Земля.
8 квіт. 2021

Як відзначили Всесвітній день здоров'я

7 квітня - World Health Day або Всесвітній день здоров’я.
7 квіт. 2021

Методичний онлайн-форум

07.04.2021 відбувся методичний онлайн-форум “Формування безпечного освітнього середовища - головний напрямок освітньої діяльності сучасного закладу” для закладів освіти Губиниської ОТГ.
5 квіт. 2021

Змагання з баскетболу

На базі Губиниської філії відбулися змагання з баскетболу (3*3) І Олімпіади школярів Губиниської селищної ради
2 квіт. 2021

2 квітня - Міжнародний день дитячої книги

Книга - це віконце, через яке діти бачать і пізнають світ і самих себе. В. О. Сухомлинський
2 квіт. 2021

Змагання з настільного тенісу

На базі Губиниської філії відбулися змагання з настільного тенісу І Олімпіади школярів Губиниської селищної ради
1 квіт. 2021

Вітаємо переможця обласного конкурсу!

Так тримати!
1 квіт. 2021

Міжнародний день птахів в закладах дошкільної освіти

1 квітня - Міжнародний день птахів, який проходить щорічно в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Повернення птахів святкується також як прихід весни.
31 бер. 2021

Методична вітальня для вчителів початкової школи

31 березня 2021 року о 9.00 проведено методичну вітальню (онлайн) для вчителів 3-х класів закладів загальної середньої освіти Губиниської селищної ради Новомосковського району
30 бер. 2021

Вітаємо з Днем народження головного бухгалтера відділу

Щиро вітаємо з ювілеєм головного бухгалтера відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Губиниської селищної ради Приходько С.І.