Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!Пам’яті Героїв Крут“Свіча Голокосту не згасне”

16 лист. 2022

З Днем ТОЛЕРАНТНОСТІ!

Міжнародний день толерантності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості, в якій йдеться про рівність усіх людей.
14 лист. 2022

БУДЬ АКТИВНИМ ЗАРАДИ МИРУ

Наші діти дуже люблять різні змагання, тому між школярами було оголошено фото – челендж, на найкраще виконання цікавих фізичних вправ. Спорт – це сила!
11 лист. 2022

Тримаємо енергетичний фронт!

Починаючи з 2008 року, щоразу 11 листопада відзначається МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ. Для України це наразі дуже актуальна тема, адже національна енергетична система переживає складні часи.
10 лист. 2022

Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку

Сьогодні - в усьому світі відзначають Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку – World Science Day for Peace and Development
9 лист. 2022

Міжнародний день проти фашизму, расизму та антисемітизму

Світова спільнота відзначає 9 листопада Міжнародний день проти фашизму, расизму та антисемітизму
7 лист. 2022

До Міжнародного дня боротьби з насильством і булінгом

За рішенням ЮНЕСКО, у перший четвер листопада, з 03 по 07 листопада у закладах освіти відбулися заходи до Міжнародного дня боротьби з насильством і булінгом
1 лист. 2022

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу "За нашу свободу"

26 жовтня 2022 року на базі комунального закладу "центр позашкільної освіти" Губиниської селищної ради пройшов територіальний етап Всеукраїнського конкурсу "За нашу свободу"
31 жовт. 2022

Вітаємо переможців!

29 жовтня 2022 року в смт.Губиниха на базі ДЮСШ було проведено Чемпіонат Новомосковського району з футболу серед територіальних громад.
26 жовт. 2022

Челендж вдячності

Триває челендж вдячності “Час дякувати Захисникам і Захисницям”
25 жовт. 2022

“Активна осінь Дніпропетровщини”

Вчителі фізичної культури закладів освіти Губиниської селищної приєдналися до заходу “Активна осінь Дніпропетровщини” і протягом осінніх місяців проводять зі своїми учнями різноманітні спортивні змагання.