Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців  ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!

14 груд. 2022

Тим, хто врятував світ…

Сьогодні, 14 грудня, в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.
14 груд. 2022

Обласний конкурс ‟Новорічна композиціяˮ.

З метою ознайомлення молоді з сучасними напрямами флористики, сприяння розвитку флористичного мистецтва, залучення дітей та молоді до практичної роботи по захисту природи, формування високого рівня естетичної культури учнів та вихованців 6 грудня 2022 року на базі комунального закладу ‟Центр позашкільної освітиˮ Губииської селищної ради (далі- КЗ ‟ЦПОˮ) пройшов територіальний етап обласного конкурсу новорічної флористики ‟Новорічна композиціяˮ.
7 груд. 2022

І етап Всеукраїнської виставки-конкурса " Український сувенір".

З метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік 30 листопада 2022 року на базу комунального закладу "Центр позашкільної освіти" пройшов територіальний відбірковий етап Всеукраїнської виставки-конкурса " Український сувенір".
6 груд. 2022

З днем Збройних сил України!

День Збройних сил України — загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців. Сьогодні воно має особливе значення, адже вкотре за свою історію Україна бореться за свободу та неззалежність проти нападу росії.

Вітаємо переможців!

03 грудня 2022 року в смт.Магдалинівка відбулися обласні фінальні змагання Чемпіонату ВФСТ Колос з футзалу під девізом "Рухайся до перемоги України!

Волонтер – мирний воїн

У всьому світі 5 грудня святкують День волонтера – International Volunteer Day. Цього року День волонтера пройшов під гаслом “До ПЕРЕМОГИ – тільки разом!”.

Патріотичний марафон до 300- річчя з дня народження Григорія Сковороди

Триває патріотичний марафон до 300- річчя з дня народження Григорія Савовича Сковороди - великого сина українського народу,
30 лист. 2022

Створюємо квітковий рай разом

Вчителі закладів освіти, взявши участь у благодійному освітньому проєкті Flowers4school, який спрямований на озеленення Українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України, отримали унікальні сорти морозостійких цибулинних квітів
30 лист. 2022

“Друзі нашої оселі”

Щороку в останній день осені у світі, починаючи з 1931 року, відзначається Міжнародний день домашніх тварин.
25 лист. 2022

Подарунок для Захисників

Запрошуємо усіх небайдужих долучитися до нашої дяки українським Воїнам! Приєднуйтесь до подарунків Героям!