Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!Пам’яті Героїв Крут“Свіча Голокосту не згасне”

9 лист. 2023

День майстрів народних ремесел

9 листопада в Україні традиційно відзначають День майстрів народних ремесел.
7 лист. 2023

Долучаймося до допомоги ЗСУ

7 листопада здобувачі освіти Всесвятської гімназії відвідали волонтерський центр в м.Дніпро, заснований Людмилою Михненко.
31 жовт. 2023

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек " Вірю в майбутнє твоє, Україно!".

На базі КЗ “ЦПРПП” Губиниської селищної ради з 1 по 31 жовтня 2023 року в закладах загальної середньої освіти пройшов Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом: “Вірю в майбутнє твоє, Україно!” з метою розкриття потенційних можливостей шкільної бібліотеки, сприяння реалізації основних пріоритетів Нової української школи, популяризації.
27 жовт. 2023

День української писемності та мови — свято яке відзначається в Україні 27 жовтня .

Мова народу-то найкращий цвіт, що ніколи не в'яне, а вічно живе, розвивається. Людина може володіти кількома мовами, залежно від її здібностей, але найкраще, найдосконаліше вона повинна володіти рідною мовою. Саме мова - це характер народу, його розум і досвід, краса і сила душі, вона його цвіт і зав'язь.
25 жовт. 2023

Районний турнір з фктболу присвячений пам'яті загиблих воїнів

На базі Губиниської гімназії був проведений районний турнір з футболу присвячений пам'яті загиблих воїнів Губиниської громади,в якому прийняли участь п'ять команд закладів освіти Новомосковського району.
1 жовт. 2023

Вітаємо з Днем захисників і захисниць України!

Вітаємо вас із таким патріотичним святом - Днем захисників та захисниць України. Хотілося б, щоб у нашій країні був мир, тому сподіваємось на вашу силу та перемогу над усіма негараздами!
29 вер. 2023

Вітаємо з професійним святом!

Шановні педагоги , ветерани педагогічної праці, прийміть найтепліші вітання з професійним святом!
27 вер. 2023

З днем вихователя та всіх дошкільних працівників!

Дитячий садочок — перший важливий для дітей крок у великий світ. Саме вихователі навчають дошкільнят взаємодіяти з іншими, розвивають базові навички та вчать самостійності.
24 вер. 2023

Вітаємо з професійним святом!

Шановних наших позашкільників вітаємо з професійним святом! Бажаємо сил, натхнення, миру й процвітання.
1 вер. 2023

Зі святом 1 Вересня!