Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!

22 трав. 2023

До Дня перепоховання Великого сина України – Тараса Шевченка

Тарас Шевченко. Це наш геній і пророк, духовний символ українського народу, творець ідентичності українського етносу та знакова постать національної пам'яті України.
18 трав. 2023

18 травня червоними і чорними кольорами

У житті, як на вишиванці, переплітаються червоними та чорними кольорами, сумні і радісні події.
11 трав. 2023

Про мінну безпеку

Цікаво та змістовно 11 травня 2023 року пройшла надзвичайно актуальна у сучасних умовах онлайн – лекція від фахівців ДСНС для здобувачів освіти Вільненського ліцею.
10 трав. 2023

Пишаємось нашими перемогами

9 трав. 2023

9 травня – День Європи

Від сьогодні 9 – го травня Україна разом з Європою відзначає День Європи, усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії.
8 трав. 2023

“Коли ми пам’ятаємо – ми непереможні!”: День пам’яті та примирення

8 травня – День пам’яті та примирення.
5 трав. 2023

“Українська народна дитяча іграшка мого краю ”

4 трав. 2023

СТОП БУЛІНГ

Сьогодні, 4 травня, у всьому світі відзначається Міжнародний день протидії булінгу.
1 трав. 2023

“Любиш Землю – живи чисто!”

Для підвищення екологічної культури і свідомості громадян та формування дбайливого ставлення до природи учні показали красу і неповторність Української природи і прагнення до природоохоронної діяльності.
27 квіт. 2023

Телеміст ''Дніпро - Львів”

26 квітня 2023 року відбувся Телеміст між вчителями Львівської та Дніпропетровської областей на тему “Діяльнісний підхід у навчанні предметів морального спрямування”, модераторами якого були Олена Рогова і Галина Сохань.

4 квіт. 2024
2 квіт. 2024
Відбулося нагородження здобувачів освіти та їхніх наставників за підготовку і призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.
25 бер. 2024
25 березня на базі ЦПРПП Губиниської селищної ради в Губиниському ліцеї за підтримки МОН та у партнерстві з UNICEF Ukraine Освіторія відбувся тренінг “Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі” для учителів початкових класів.