До дня безпечного Інтернету

9 лют. 2021
До Дня безпечного Інтернету, що виник за сприянням організації Insafe, починаючи з 2004 року, у Вільненському ЗЗСО змістовно та цікаво пройшов Тиждень безпечного Інтернету під гаслом «Разом зі всім світом - разом для найкращого інтернету!».

Тиждень безпечного Інтернету  у  Вільненському ЗЗСО стартував із загальношкільної арт-естафети «Ми за БЕЗПЕКУ в Інтернеті». 9 лютого, у День безпечного Інтернету, для усіх здобувачів освіти відбулася класна година спілкування «Твій друг- Безпечний Інтернет» з метою поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. Конкурс учнівський презентацій «Користуйся інтернетом безпечно» сприяв виявленню творчо обдарованої молоді у закладі. Особливо активними були учні 10 та 11 класів. Відзнаку симпатій журі отримала учениця 10 класу Гончаренко Богдана. Зона безпеки у бібліотеці «SOS в океані Інтернету» дозволила зробити акцент на позитивному використанні технологій, вивчити роль, яку ми всі граємо в цілях сприяння створенню кращого і більш безпечної онлайн-спільноти та повторити правила безпечного користування Інтернетом. Завершальним акордом Тижня стала превентивна п’ятихвилинка «Протидія кібербулінгу».

Проведені заходи засвідчили бажання усієї шкільної громади об’єднатися з метою сприяння та створення найбільш позитивного і кращого інтернету.

Олена Макарова

заступник директора з виховної роботи

Вільненського ЗЗСО