Обереги для військових

7 груд. 2020
Відомо, що найбільшу захисну силу має оберіг, створений руками дитини.

Із стародавніх часів в Україні, проводжаючи хлопця до війська, матері, сестри, наречені давали йому в дорогу оберіг, що мав захистити солдата в скрутну годину. Тому учні Василівського навчально-виховного комплексу "Школа - дошкільний заклад"  активно взяли участь у фестивалі  "Військові обереги від Святого Миколая".

Діти власноруч створили дуже гарні вироби, які пройшли через серця і душі кожної дитини. Плетені браслети, янголи-охоронці та  підкови-обереги. Такі нехитрі речі, зроблені дітьми, найважливіші там, де війна й так не вистачає домашнього затишку.

Ми вдячні Вам, дорогі захисники, за можливість спокійно навчатися і відпочивати. Ми пишаємося Вами! Дякуємо за мир!