День Гідності і Свободи

23 лист. 2020
День Гідності і Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

До Дня Гідності і Свободи у Вільненському навчально-виховному комплексі  проведено патріотичну альтанку “Я пам’ятаю…Я не забуду…”, відеомозаїку “Уроки Революції Гідності”, організовано літературну полицю “Гідність, Свобода, Україна”. Цікаво та активно пройшла естафета Гідності “Вільні творити майбутнє”, до якої долучився кожен здобувач освіти.

Вшановуючи пам’ять полеглих і висловлюючи вдячність живим, усвідомлюючи непроминущість уроків обох революцій в Україні, ми мусимо завжди пам’ятати, якою ціною дістається нам свобода, мусимо прагнути до відновлення територіальної цілісності нашої держави, до подальшого зміцнення її обороноздатності, до впевненого поступу.

В Попасненський ЗОШ І-ІІІступенів проведені заходи: Урок – тренінг до Дня Гідності та Свободи «Моя ідеальна країна» - 5 клас, Т.В. В’юнов; урок гідності «Україна в наших серцях» - 10 – 11 класи, В.П.Маловічко, К.В.Півко; урок – тренінг «Україна починається з мене» - 8 клас, М.Г.Кривошей; вікторина «Ми подорожуємо Єввропою» - 7 кклас, І.Г.Баранова

В КЗ "Василівський НВК" відбулися інформаційні хвилинки метою яких було утвердження серед учнів ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні, також діти виготовили долоньки гідності з побажаннями та власними судженнями.