ВІТАЄМО!

25 трав. 2020
Вітаємо переможців!

Вітаємо: призера обласних конкурсів: “Собори наших душ” - ІІ місце , “Зоологічна галерея” - два третіх місця -  вихованку гуртка комунального закладу позашкільної освіти “Центр позашкільної освіти”, ученицю комунального закладу “Гнатівський навчально-виховний комплекс     “Школа І-ІІ ступенів – дошкільний заклад” Максименко Яну, керівник гуртка  Кулик Валентина Володимирівна;

переможців обласного етапу фольклорно-етнографічної експедиції “Звичаї, обряди та традиції рідного краю”: пошуковий загін “Відродження”,  керівник Бондар Лілія Петрівна, комунального закладу освіти “Миколаївське навчально-виховне об'єднання “заклад  загальної середньої освіти - заклад дошкільної освіти” (опорний заклад), пошукову групу “Слава героям”, керівник Ільченко Оксана Олександрівна, Черкаської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.