Плідна співпраця – запорука успіху в духовно-ціннісній освіті

10 бер. 2020
Вільненський навчально-виховний комплекс "Школа-дошкільний заклад" - постійний учасник обласних експериментів

Сім років тому, у 2013 році стартував обласний експеримент «Створення системи розвитку аксіосфери особистості на засадах традиційних духовних цінностей». Уся шкільна громада Вільненського НВК з метою створення дієвої системи розвитку ціннісної сфери особистості учня на засадах традиційних духовних цінностей у сучасній сільській освіті для покращення духовного здоров’я підростаючого покоління одразу ж без вагань приєдналася до нього. Адже серед нагальних питань сьогодення гостро постає проблема впровадження духовно-ціннісних основ зростання особистості в освітній процес.

І ось результат нашої плідної і конструктивної співпраці – «Каталог експериментальних навчальних закладів», який розпочинається досвідом роботи нашого закладу. Тож дякуємо усім учасникам освітнього процесу за співпрацю та взаєморозуміння і сподіваємось на подальше партнерство у рамках нового експерименту «Школи ментального здоров’я».

Заступник директора з виховної роботи

КЗ «Вільненський НВК «Школа – дошкільний заклад»

Олена Макарова